Strona Główna / Problemy z seksem / Jak powiększyć penisa? 5 popularnych metod

Jak powiększyć penisa? 5 popularnych metod

Jak powiększyć penisa? Oto jest pytanie. Niezadowolenie mężczyzn z rozmiaru członka to problem często omawiany przez seksuologów i ich pacjentów. Wielu facetom wydaje się, że prawdziwą przyjemność jest w stanie zapewnić wyłącznie duży i gruby członek. Jest w tym trochę prawdy, aczkolwiek to czy partnerzy czują się zaspokojeni w łóżku zależy wyłącznie od wyobraźni i od stopnia wzajemnego „poznania” swoich ciał. Medycyna zna jednak przypadki mężczyzn, którzy mimo eksperymentowania z pozycjami, nie są w stanie zapewnić kobiecie orgazmu. W związku z tym, panowie cierpiący z powodu małego członka często szukają odpowiedzi na pytanie: jak powiększyć penisa? Na szczęście w XXI wieku możemy wyróżnić kilka metod powiększania, których skuteczność jest różna, ale mimo wszystko warto przyjrzeć im się bliżej.

1. Tabletki na powiększenie penisa

Bezapelacyjnie jedną z najpopularniejszych metod wpływania na rozmiar członka są tabletki na powiększenie penisa. Metoda ta zbiera wielu zwolenników, jak i przeciwników. Na początek warto uświadomić sobie, że tabletki działają, ale każdy organizm może zareagować na nie inaczej. Co za tym idzie, przyrost może może być widoczny lub… niewidoczny.

Jak powiększyć penisa stosując tabletki? Przede wszystkim należy zrobić rozeznanie na rynku preparatów i wybrać produkt renomowany i polecany przez innych facetów. Z pewnością wiele cennych informacji znajdziesz na forach internetowych. Szukając skutecznych tabletek na powiększenie penisa nie kieruj się ceną czy ilością sztuk w opakowaniu. Jedyne co powinno Cię interesować to skład preparatu. Ważne są zarówno proporcje oraz ilość składników.

Składniki dobrych tabletek na powiększanie penisa to przede wszystkim: L-arginina, żeń-szeń, kozieradka, palma sabałowa, buzdyganek naziemny czy cytryniec chiński.

Jak działają tabletki powiększające penisa?

Ciężko jest uzmysłowić sobie, że przyjmowanie tabletek może z dnia na dzień zwiększyć rozmiar „sprzętu”. Aby zrozumieć, jak powiększyć penisa poprzez stosowanie tabletek, należy przede poznać budowę członka. Składa się on z ciał jamistych, które podczas podniecenia wypełniają się krwią. Zadaniem tabletek na powiększenie penisa jest zwiększenie przepływu krwi przez tkanki penisa, co ma przyczynić się do natychmiastowego uwidocznienia efektów. Regularne stosowanie preparatów na powiększenie członka pozwala osiągać silniejsze erekcje, podnosi apetyt seksualny oraz pozwala odbywać większą liczbę stosunków.

Wiesz już, jak powiększyć penisa z tabletkami, ale jaki produkt wybrać? Najrozsądniejszym wyborem na polskim rynku jest preparat Member XXL. To wysokiej klasy preparat, który został wyprodukowany w oparciu o wyłącznie ekstrakty roślinne oraz składniki odżywcze pomagające poprawić zdolności seksualne, „roztrenować” penisa i tym samym przyczynić się do zwiększenia jego rozmiarów zarówno w obwodzie, jak i na długości. Co ważne, produkt objęty jest 90-dniową gwarancją satysfakcji. A zatem, w razie niezadowolenia, otrzymasz zwrot pieniędzy. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak powiększyć penisa z Member XXL, koniecznie odwiedź stronę producenta www.memberxxl.pl. Produkt wysyłany jest dyskretnie np. z dostawą do paczkomatu!

2. Ćwiczenia na powiększenie penisa

Jeżeli szukasz innej metody na zwiększenie rozmiarów „sprzętu”, którą podobnie jak tabletki, można stosować w domu, wówczas zalecamy ćwiczenia na powiększenie penisa. Dzięki specjalnie opracowanym technikom można sprawić, że członek będzie dłuższy, grubszy, a sama erekcja będzie o wiele silniejsza. Co ważne, poprawnie wykonane ćwiczenia na powiększenie penisa, nie niosą za sobą ryzyka wystąpienia powikłań. Jest to najtańszy sposób wpływania na rozmiary „sprzętu”, dlatego że w Internecie znajdziemy mnóstwo darmowych poradników. Przy wyborze tej metody konieczne inwestycje to czas, wazelina, żel intymny czy inny preparat dający lepszy poślizg.

powiększanie penisa

Jakie efekty można uzyskać stosując ćwiczenia na powiększenia penisa? Wielu facetów decydujących się na tę metodę zauważyło, że ich „mały przyjaciel” zwiększył swe rozmiary zarówno jeśli chodzi o długość, jak i obwód. Co ważne, efekty powiększenia są widoczne nie tylko w trakcie erekcji, ale również, gdy penis jest w spoczynku. Ponadto ćwiczenia powiększające penisa są w stanie skorygować kształt członka, zwiększyć objętość wytrysków oraz wzmocnić erekcje. Inną zaletą jest praca nad kontrolą wytrysku, co docenią mężczyźni borykający się z problemem przedwczesnej ejakulacji.

Każdorazowo ćwiczenia powinny być poprzedzone rozgrzewką polegającą na ogrzaniu penisa letnią wodą lub ręcznikiem namoczonym w ciepłej wodzie. Pamiętaj, by się nie poparzyć! To, jakie ćwiczenia wybierzesz zależy od poradnika, z którego będziesz korzystać. Większość z nich stawia na rozciąganie, metodę rotacyjną czy tzw. jelqing. Stosując ćwiczenia na powiększenie penisa, pamiętaj, że nie mogą one powodować bólu. Jeżeli podczas ich wykonywania odczuwasz dyskomfort, koniecznie zmniejsz siłę nacisku rąk na penisa.

3. Powiększanie penisa ekstenderem

Jak powiększyć penisa ekstenderem? To dość proste. Urządzenie to zakłada się na prącie, które jest w stanie spoczynku. Ekstender należy nosić przez kilka godzin w ciągu dnia. Działanie urządzenia polega na poddawaniu penisa stałej sile trakcji, która sprawia, że jego tkanki ulegają wydłużeniu. Stosując tę metodę nie należy liczyć jednak na szybkie i spektakularne efekty, gdyż rozmiar penisa może się zmienić jedynie o 2, a maksymalnie 3 centymetry.

Ekstendery cenione są za to, że po zaprzestaniu ich stosowania, efekty pozostają trwałe. Niemniej jednak technika ta wymaga systematyczności oraz cierpliwości. Przed zastosowaniem urządzenia warto skonsultować się z lekarzem, by omówić szczegóły terapii.

ekstender na powiększenie penisa

4. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Czy wiesz, jak powiększyć penisa kwasem hialuronowym? W porównaniu do tabletek, ćwiczeń czy ekstenderów, jest to zabieg inwazyjny, ale nie wymaga on użycia skalpela. Dodatkowo pacjent, który decyduje się na powiększanie penisa kwasem hialuronowym jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu. Przed wykonaniem zabiegu zastosowane zostaje znieczulenie np. w postaci kremu Emla, jednak o samym rodzaju znieczulenia decyduje osoba wykonująca zabieg. Najczęściej jest nią chirurg.

Kiedy pacjent leży już komfortowej pozycji umożliwiającej przeprowadzenie zabiegu, chirurg przechodzi „do dzieła”. Lekarz przeprowadzający zabieg wykonuje podskórne nakłucie za pomocą igieł, przez które w tkanki penisa wprowadzany jest kwas hialuronowy w formie żelu. Typowy zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym sprowadza się do wprowadzenia od 20 ml do 40 ml kwasu hialuronowego.

powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Efekty powiększenia członka z wykorzystaniem tej metody widoczne są natychmiast. Pacjent jest w stanie dostrzec przyrost nawet o 3 cm w długości prącia oraz do 5 cm w obwodzie. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarskich, które sprowadzają się do wstrzymywania od aktywności seksualnej przez okres 4 tygodni oraz masażu prącia.

Niestety powiększanie penisa kwasem hialuronowym nie daje trwałych efektów. Żel wchłania się po około 2 latach od przeprowadzenia zabiegu. Jeżeli pacjent jest nadal zainteresowany podtrzymaniem rozmiarów penisa, wówczas konieczne jest powtórzenie zabiegu. Niewątpliwie jednak metoda ta daje szybsze efekty w porównaniu do tabletek czy ćwiczeń rozciągających.

Cena zabiega waha się w granicach od 3000 zł do nawet 5000 zł.

5. Operacyjne powiększanie penisa

Ostatnią i zarazem najbardziej inwazyjną metodą jest operacyjne powiększanie penisa. Znaczna cześć prącia ukrywa się pod powłokami i przymocowana jest do kości łonowej. Zabieg sprowadza się do przecięcia wiązadeł, dzięki czemu ukryta dotąd cześć penisa zostaje wysunięta na powierzchnię. Pacjent jest gotowy do opuszczenia kliniki już na drugi dzień po wykonaniu zabiegu. Po około tygodniu zalecana jest jednak ponowna wizyta kontrolna, której celem jest również zdjęcie szwów.

operacyjne powiększanie penisa

Niestety operacyjne powiększanie penisa może wiązać się z wystąpieniem pozabiegowych powikłań. Do najczęściej występujących komplikacji należy zaliczyć zaburzenia erekcji. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zabiegu należy znaleźć odpowiednią klinikę oraz lekarza, który dysponuje odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem do wykonania takiego zabiegu. Niewątpliwie jednak operacyjne powiększanie penisa to metoda poprawiania rozmiarów „sprzętu”, która nie cieszy się zbytnią popularnością.

Jak powiększyć penisa? Jaką metodę wybrać?

Przedstawione w naszym artykule metody powiększania penisa z pewnością dostarczą Ci wiedzy na temat stosowanych technik. To jednak nie wszystkie dostępne sposoby – jest ich zdecydowanie więcej, jednak skupiliśmy się wyłącznie na tych najpopularniejszych i najchętniej wybieranych metodach. Dlaczego faceci decydują się na ten krok? Robią to dla kobiet, jednak czy rzeczywiście rozmiar penisa ma znaczenie dla kobietyZanim zdecydujesz się na któryś ze sposobów powiększenia penisa, zastanów się dobrze, czy nie lepiej skupić się odkrywaniu nowych doświadczeń seksualnych, zamiast inwestować w dodatkowe centymetry?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Treść zabezpieczona!